Умови оплати й доставки продукції  

Оплата і доставка

ОплатаНа нашому сайті proaromatherapy.com.ua ми пропонуємо два зручних способи оплати для вашого замовлення:
а) Оплата з передплатою (передоплата)
При виборі способу "Оплата з передплатою", ви зобов'язані сплатити вартість замовлення перед його доставкою. Оплату можна здійснити за допомогою банківського переказу, онлайн-платежів чи іншими доступними електронними засобами оплати. Замовлення буде оброблено після отримання платежу нашою компанією.
б) Оплата наложеним платежем
При виборі способу "Оплата наложеним платежем", ви можете оплатити замовлення готівкою під час отримання посилки від служби доставки Нова Пошта. Комісія за наложений платіж стягується з вас окремою вартістю, визначеною службою доставки.
ДоставкаДоставку товарів ми здійснюємо за допомогою служби доставки "Нова Пошта" по всій території України.
Затримки в доставці можуть виникнути через непередбачувані обставини або з певних причин, що не залежать від нашої компанії. Ми рекомендуємо замовляти товари заздалегідь, щоб уникнути незручностей, пов'язаних зі затримкою в доставці.
Вартість доставки буде розрахована автоматично під час оформлення замовлення і залежатиме від ваги товару та віддаленості місця доставки.
Після відправлення замовлення, ми надішлемо вам номер накладної, щоб ви могли відстежити статус доставки вашого замовлення на сайті "Нової Пошти".
При отриманні замовлення від служби доставки "Нова Пошта" переконайтесь у правильності і повноті замовлення перед оплатою. У разі виявлення пошкоджень або невідповідності замовлення, негайно зв'яжіться з нами для вирішення проблеми.
Зворотній зв'язокМи просимо вас зберігати документи, підтверджуючі оплату та отримання замовлення, на випадок потреби повернення або обміну товарів.
У разі будь-яких питань або проблем з оплатою чи доставкою, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки за контактними даними, вказаними на сайті proaromatherapy.com.ua.