Ароматерапевт

Вітаю Вас на сайті проєкту PROAROMATHERAPY. Мене звуть Катерина і я Ароматерапевт.
Моя пристрасть до ароматів та натурального оздоровлення знайшла своє втілення в ароматерапії, якою професійно займаюсь вже понад 5 років. Та любов до рослин і природного ставлення до здоровʼя несу все своє життя. Ще з дитинства моя родина віддавала перевагу натуральному лікуванню, тому я завжди відчувала, що природа може стати могутнім союзником в досягненні, гармонії в здоровʼї та принести добробут в життя. Багато знань про силу трав та рослин я отримала від мами та бабусі. Також мої родичі по лінії батька мали дар зцілення.
В ароматерапії мені подобається поєднувати мудрість, досвід та наслідування минулих поколінь разом з передовими науковими дослідженнями та новими відкриттями.
Саме тому я здобула освіту в Aromahead Institute, і у своїй практиці використовую обидва методи. В Україні я стала першою ароматерапевткою з акредитованою освітою міжнародного рівня.
Мені дуже важливе етичне ставлення до ресурсів нашої Планети, і з квітня 2022 року я виконую обовʼязки амбасадора України від Airmid Institute. До кожного дару Природи я ставлюсь з повагою, мене захоплює дух та енергія рослин і ефірних олій з них. Я завжди вітаюсь і дякую за їх силу та можливості, дбаю і захищаю за допомогою розповсюдження важливої інформації для їх збереження, написання статей для інституту таперекладу українською мовою списків ароматичних рослин, які знаходяться під загрозою зникнення.
У своїй практиці поєдную ефективність та безпечність, а також індивідуальний підхід до кожного. Працюю як з фізичним, так і з психологічним станом людини. В тому числі використовую метафоричні карти з інтуїтивної ароматерапії.
Допомагаю як з дорослим, так і дітям, вагітним та жінками під час та після пологів і на ГВ. Маю успішний досвід роботи в оздоровчому центрі для всієї родини.
Сама я мама двох діточок, тому мої знання, в тому числі перевірені на мені та моїй родині.
Ароматерапія - це моя справжня любов. Щодня я розповідаю про переваги використання натуральних інгредієнтів у косметиці, підтримую культуру оздоровлення та натурального догляду за собою. Проводжу консультації, ароматестування, навчаю основам ароматерапії та створюю неповторні ароматерапевтичні мікси олій, бленди, бальзами, мазі, креми та інш. Використовую тільки якісні та повністю натуральні інгредієнти. Кожний створений мною продукт - це втілення моїх знань, досвіду та любові до природи.
Консультації проводжу як в зручному онлайн форматі, так і у вигляді живих зустрічей, якщо Ви знаходитесь в Києві. Свої продукти відправляю як по Україні, так і за кордон.
Кожного дня я відкриваю для себе щось нове в ароматерапії, постійно навчаюсь, підвищую свою кваліфікацію та маю можливість спілкуватись з найвідомішими ароматерапевтами світу, а також все, що вивчаю і створюю завжди спочатку випробовую на собі, тому маю впевненість в тому, що роблю. А позитивні відгуки клієнтів ще більше підтверджують, що те, чим я займаюсь - моя місія і покликання.
Знайомити людей із чарівними властивостями ефірних олій та гідролатів - справжнє задоволення. Щиро віддана ідеї природного ставлення до краси та здоров'я. Вірю, що впровадження природних засобів в повсякденне життя може стати справжнім ключем до щасливого та збалансованого життя, і, що природа має всі необхідні ресурси, щоб бути здоровими та красивими. Моя мета - донести цю ідею до якомога більшої кількості людей і допомогти їм знайти свій внутрішній мир та гармонію через ароматерапію та природний догляд.
З радістю допоможу закохатись у світ природних ароматів, та покращити самопочуття й емоційний стан за допомогою ефірних олій, CO2 екстрактів, гідролатів та інших методів ароматерапії.

Консультація ароматерапевта

Ароматерапевт Київ

Illustration
Ароматерапевт Київ
5+ років досвіту
Illustration

Навчання ароматерапії

Я проведу навчальні курси з ароматерапії, де ви зможете дізнатись більше про властивості різних ароматів, їх вплив на психіку та фізіологію людини, а також навчитись створювати свої власні ароматні продукти.

    Зрозумієте як вибрати правильні аромати та методи застосування
    Розуміння принципів дії ароматерапії дозволяє уникнути неправильного використання ефірних масел та мінімізувати ризики алергічних реакцій чи інших негативних наслідків
    Зможете підібрати індивідуальну програму ароматерапії, враховуючи потреби та особливості людини
    Розуміння, як ароматерапія працює, дає змогу людині самостійно використовувати цей метод для свого саморегулювання, збереження здоров'я та підтримки фізичного й емоційного стану

Консультації та навчання ароматепарії

Онлайн консультації

За допомогою месенджерів у зручний час

1 година консультації800 гривень

Офлайн (Київ)

Зустріч в зручному місці КиєваЗможете самостійно зануритись в аромати природи понад 50 олій

1 година консультації1400 гривень

Консультації месенджером

Поспілкуємось і знайдемо рішення

Telegram

Відгуки про ароматерапію

Відгуки про ароматерапію та продукцію
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі
Відгуки про ароматерапію та продукцію ароматерапіі